VH TECH - Proč čistička VHTECH?VH TECH - Proč čistička VHTECH?

Proč čistička VHTECH?

Se vstupem do EU stoupá i význam problematiky čištění odpadních vod. Správný výběr čistírny odpadní vody (ČOV) není jednoduchý. Zákazníkovi se nabízejí "nejnovější inovativní a patentová řešení", "bezúdržbové zařízení", do kterých se může emitovat "vše a v jakémkoli množství" a vyčištěná voda "dosahuje úroveň pitné vody". Po zakoupení tohoto zařízení dochází pochopitelně u zákazníka ke zklamání z nenaplněný očekávání.

 

Jak tedy správně vybrat čistírna, abyste byli v konečném důsledku spokojený?

 

V prvé řadě by se měl zákazník při výběru ČOV řídit vlastním logickým uvažováním. Zároveň by mu však nemělo jeho pozornosti uniknout několik skutečností:
Nejefektivnější způsob čištění vody je mechanicko-biologické čištění, kde zařízení sestává z mechanického předčištění, biologického čištění a separaci vyčištěné vody. V minulosti byl takový čistící proces realizován prostřednictvím několika nádrží. Dnes to je řešení v jedné kompaktní nádrži, která má (v důsledku omezení zahnívání) válcovitý tvar.
Čistírna je zařízení, o které je nutné se alespoň minimální starat a proto je důležitá možnost vizuální kontroly a údržby jejích částí. Samozřejmostí čistírny je akumulační zóna (AKU zóna) pro zachycení nárazově přitékajících vod. Mechanické předčištění by mělo být vícekomorové na lepší odstranění tuků a olejů z kuchyně (tzv. selektor). Pro snadné provozování musí mít čistírna dočišťování hladiny, odkalovač systém a časovou regulaci chodu. Výhodou je vyjímatelný provzdušňovací systém. Kvalitnější zařízení jsou vybavena navíc i filtrací vyčištěné vody.

 

Obchodní politikou naší firmy není zbohatnout na jednom prodaném kusu čistírny a proto již 7-my rok úspěšně distribuujeme naše výrobky našim zákazníkům. Vysoká kvalita našich zařízení nám umožňuje minimalizovat ceny našich výrobků.

 

Zavolejte a přesvědčte se!

Certifikáty

Naše zařízení můžete najít i u těchto společností