VH TECH - O firměVH TECH - O firmě

O firmě

VH TECH EU je slovenská dynamicky se rozvíjející firma s mezinárodní působností.

Firma byla založena v roku 2002. Její nosným programem je výroba a realizace objektů pro vodní (přednostně odpadové) hospodářství. Široké spektrum dodávaných vodohospodářských produktů má uplatnění především v oblasti čištěni odpadních vod z rodinných domů, obcí, měst, průmyslových a jiných provozoven apod. Ve výrobním programu firmy tak najdete čistírny odpadních vod, nádrže, žumpy, lapače tuků, odlučovače ropných látek, ale také vodoměrné šachty a plastové atypy.
VH TECH EU má zastoupení v několika zemích světa (o. i. České republice, Polsku, Ukrajině, Slovinsku, Chorvatsku atd.), díky čemu můžete najít výrobky VH TECH v různých koutech Evropské unie.

Na základě vlastního vývoje, výroby a rovněž sledování nejnovějších trendů poskytujeme našim zákazníkům a smluvním partnerům nejvhodnější technické a ekonomické řešení. Tyto skutečnosti využíváme nejen při návrhu našich zařízení, ale i při rekonstrukcích starších typů produktů.

Naše výrobky prošly dlouhodobými zkouškami v různých akreditovaných laboratořích a byly několikanásobně označeny značkou CE. V rámci vývoje spolupracujeme s akademickými institucemi a vysokými školami. Zavedení systému řízení kvality podle normy ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015 je pro nás samozřejmostí.

Kromě kvalitní výroby máme vybudovanou širokou obchodní a servisní síť nejen na Slovensku ale i v řadě evropských zemí.

Cílem naší firmy je nabídnout evropskému zákazníkovi kvalitní, spolehlivý a cenově přístupný výrobek, který splňuje požadavky legislativy a ekologických standardů.

Certifikáty

Naše zařízení můžete najít i u těchto společností