VH TECH - Lapače tukůVH TECH - Lapače tuků

Lapače tuků a olejů

Lapače tuků a olejů slouží k vysrážení a zachycení tuků a olejů v odpadních vodách, čímž se chrání kanalizační síť před zanášením a zalepením. Lapače tuků a olejů se jako předřazená čistící jednotka zařazují před čistírna odpadních vod resp. před vypouštěním do veřejné kanalizace a to zejména při:
• kuchyňských a potravinářských provozech,
• závodů na zpracování masa a jatkách,
• všech provozech a procesů, kde může docházet k uvolňování tuků a olejů do odpadní vody

 

Do lapačů tuků není možné přivádět ostatní odpadní vody (dešťové, splaškové, odpadní vody obsahující speciální lehké kapaliny např.. Tuky a oleje minerálního původu).

 

Lapače tuků jsou vyráběny ve smyslu nejnovější evropské normy EN 858 a splňují nejpřísnější kritéria na kvalitu vyčištěné vody. Lapače tuků a olejů se vyrábějí v kompaktním celoplastovém provedení, což zajišťuje jejich vysokou životnost a snadnou manipulaci s nimi. Lapače se vyznačují jednoduchostí a vysoce spolehlivostí.

 

Lapače tuků jsou vyhotovená na míru, podle individuálních potřeb každého zákazníka, čímž se ušetří nemalé finanční prostředky. V základní nabídce jsou odlučovače s výkonem od 0,5 do 10 l / s. Větší zařízení a zařízení pro jiné průtoky se dodávají individuálně. K odlučovačem se dodává kompletní technická dokumentace ve smyslu ISO 9001.

Mám zájem - pošlete mi nabídku

Dokumenty ke stažení

  • Lapače tuků a olejů
  • Lapače tuků a olejů
  • Lapače tuků a olejů

Certifikáty

Naše zařízení můžete najít i u těchto společností